Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V závěru zápasu vydolovala Nevšová v Kvasicích bod

date_range 06.Čvn, 2023 featured_play_list Sport

FC Kvasice – TJ Sokol Nevšová 1-1 (0-0)
Branka: Toman

 

Četná zranění, která nás provází nám neumožnila dorazit k soupeři v optimální sestavě, ale na předvedené hře to nebylo znát. Snažili jsme s kvalitním soupeřem od první minuty držet krok, být pozorný a nedovolit jim tvořit hru a skórovat. Poločas tak skončil bez branek, kdy se ale blýskl náš gólman skvělými zákroky, kdy tým podržel.

 

V druhé půli začali domácí aktivněji chtěli vstřelit branku a jít do vedení. My víceméně čekali na brejk a znovu pozorně bránili. Až do 75. minuty branka v utkání nepadla. V této minutě se hosté ujali vedení po nešťastné brance do naší sítě. Kvasice začaly jednobrankové vedení bránit a to se jim stalo osudným. v 85. minutě se nejlépe v pokutovém území zorientoval Martin Toman, kdy nejdříve první střelou gólmana nepřekonal, následnou už ale ano. Zápas jsme tak srovnali a po bojovném a obětavém výkonu všech hráčů vezeme z Kvasic cenný bod.

 

TJ Sokol Nevšová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA