Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O mládežnický fotbal je v Nevšové velký zájem, klub hledá další trenéry

date_range 29.Zář, 2022 featured_play_list Sport

Pro letošní ročník přihlásila TJ Sokol Nevšová do okresních soutěží na Zlínsku dvě mužstva mládeže, – mladší a starší přípravku. O fotbal je v obci velký zájem, mistrovská utkání se hrají turnajově, takže účast jak ze strany rodičů, tak i dětí je velká. Družstva jsou smíšená a v Nevšové zaznamenali velký zájem i ze strany děvčat, které tvoří skoro polovinu. Jelikož došlo pro letošní rok k rozdělení družstev, je potřeba k trénování a přípravě stále více osob.

 

V červnu se uskutečnil na hřišti v Nevšové ukázkový trénink mládeže v rámci projektu “létající trenér” pod vedením trenéra Mgr. Petra Zapletala s trenérskou licencí UEFA A a trenéra TJ Sokol Nevšová Václava Tomšů. Mohli se zapojit i ostatní zájemci, kteří ještě nejsou v klubu registrováni v rámci akce Měsíc náborů.

 

K současnému trenérovi Vaškovi Tomšů a Pavlovi Korvasovi hledají posilu, aby se mohli dětem maximálně věnovat. V případě zájmu klub kontaktujte na telefonu 604678302, nebo na mailu urbiva@seznam.cz, kde je možné si dohodnout konkrétní informace.

 

Zdroj: TJ Sokol Nevšová

 

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA