Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O víkendu se hrají memoriály v Jasenné, Rokytnici i Nedašově

date_range 23.Čvc, 2020 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

V NEDAŠOVĚ SE PŘEDSTAVÍ TAKÉ SLOVENSKÉ MUŽSTVO Z TUCHYNĚ

 

V neděli 26. července se příznivci fotbalu sejdou při mezinárodním 47. ročníku Memoriálu Josefa Švacha v Nedašově. V tamním turnaji se začátkem ve 14 hodin se představí kromě domácího kolektivu ještě celky Nedašovy Lhoty, Návojné a tým Tuchyně ze Slovenska. Hrát se bude systémem každý s každým 2 x 20 minut. Turnaj na Valašsku vyvrcholí v 19 hodin.

 

Kromě ocenění všech mužstev se bude v Nedašově vyhlašovat také nejlepší střelec.

 

Loňský nedašovský Švachův memoriál vyhrál domácí Nedašov. Druhé místo vybojovala Nedašova Lhota, bronzovou příčku obsadily slovenské Mikušovce, čtvrté skončily Vlachovice.

 

 

PRVENSTVÍ V BAKLÍKOVĚ MEMORIÁLU OBHAJUJE DOMÁCÍ MUŽSTVO

 

V sobotu 25. července se v Rokytnici nad Vláří koná 30. ročník Memoriálu Františka Baklíka. Začátek fotbalového turnaje na Valašsku je v 13 hodin. V něm se představí mužstva TJ Rokytnice nad Vláří, SK Šanov a SK Jestřabí. Hrát se bude systémem každý s každým 2 x 30 minut. Vyhlášení výsledků je na programu v 18 hodin.

 

V roce 2019 Baklíkův memoriál vyhrál domácí tým z Rokytnice nad Vláří. Druhé místo obsadil Šanov, třetí příčka zbyla na Jestřabí.

 

 

V TURNAJI V JASENNÉ SI ZAHRAJE I STARÁ GARDA FASTAVU ZLÍN

 

SK Jasenná v sobotu 25. července pořádá Memoriál Vladislava Pečenky. Tradičního fotbalového turnaje, který se bude hrát v rámci 4. ročníku Jasenského gulášfestu, se zúčastní čtyři mužstva. O cennou trofej si to rozdají domácí Legendy Jasenné, Staří páni Štípy, Staří páni Hovězí a na Vizovicko přijede i tým Staré Gardy FC Fastav Zlín.

 

Vaření gulášů v Gulášfestu začíná v 9 hodin. Guláše se začnou prodávat ve 13 hodin a výkop prvního zápasu ve fotbalovém turnaji bude ve 14 hodin.

 

Hrát se bude vyřazovacím systémem. Finálový duel je na programu po 17 hodině.

 

Prvenství v Pečenkově memoriálu obhajuje Štípa. Stříbrnou příčku v loňském roce vybojovala Lípa, třetí pozici obsadily Legendy Jasenné a čtvrté skončilo Hovězí.

 

Lubomír Hotař

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi