Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Nevšové probíhá fotbalový kemp a bude také sportovní odpoledne

date_range 09.Čvc, 2024 featured_play_list Sport
Druhý prázdninový týden bude v Nevšové na hřišti rušno. Poprvé zde bude fotbalový kemp, kde je přihlášeno rekordních 39 dětí. Domácích sportovců je převaha, ale jsou zde přihlášené i děti z blízkého okolí. Kemp je pod záštitou CH4kids, kdy děti vedou úspěšní trenéři mládeže, které řídí Filip Novák, rodák z Nedašova. V rámci své trenérské kariéry působil jako mládežnický trenér Dukly Praha, kam přešel z akademie pražských Bohemians. Dalšími trenéry budou pak Petr Peřinka a Zdeněk Krpata, trenéři mládeže v FK Dukla Praha, Jozef Gazdík, trenér v FC Slovan Liberec. Jejich hlavní vize spočívá v tom, že chtějí rozvíjet potenciál každého dítěte a pomáhat mu dosáhnout maximálního sportovního rozvoje. Pro děti mají připraven bohatý program o kterém Vás budeme pečlivě informovat. V pátek navíc A mužstvo od 18.00 hodin sehraje přátelské utkání proti FK Melčice – Lieskové, účastník šesté slovenské ligy, který vloni aspiroval na postup, za který startují i bývalí hráči nejvyšší slovenské soutěže.
TJ Sokol Nevšová  poskytla bezúplatně svůj areál k tomuto účelu a taktéž zajistila stravování v místním KD, který propůjčila k tomuto účelu obec Nevšová. Kemp bude zakončen sobotním sportovním odpolednem dne 13.7. 2024, který organizuje TJ Sokol Nevšová. Od 14.00 hodin bude na hřišti probíhat spousta aktivit jako zápas rodičů proti dětem, bohatá tombola, kinder disko, letadlo s bonbóny, turnaje dětí, chilli zóna a spousta dalšího. Na sportovním odpoledni bude skákací hrad ve tvaru míče, od sponzora společnosti EG.D a.s. , což je partner naší akce. Akce je určena pro širokou veřejnost, účastnit se může každý. Bohaté občerstvení na grilu i čepu, bude zajištěno. Srdečně zvou organizátoři akce.
Zdroj:  TJ Sokol Nevšová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA