Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O víkendu se rozjel další ročník Brumovské šipkové ligy

date_range 18.Zář, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

O víkendu se rozjel další ročník Brumovské šipkové ligy. Do soutěže se přihlásilo celkem 18 týmů, což je nejvíce v celé její historii. Manšafty jsou rozděleny dle výkonnosti do 2 skupin, kde 8 týmů hraje první ligu a zbylých 10 ligu druhou.

 

V první lize zavítali obhájci titulu Pitbull Brumov na Legendu Luhačovice, kde bez větších problémů potvrdili roli favorita a zvítězili 9:2. Stejným výsledkem skončil i zápas dalších adeptů na vítězství v soutěži a to týmu  Plechové letky Slavičín, které doma porazily Pitínské Patrioty. ŠK Bohuslavice nad Vláří si doma poradili s Fénixy z Hrádku nad Vláří poměrem 7:4, stejně jako Bojkovice Stars se Sportbarem Hrádek.

 

Výsledky:

 

V druhé lize v zápase dvou nováčků v soutěži udolali domácí Amáďáci z Hrádku tým Hell Pigs Lipina těsným výsledkem 6:5. Asfaltéři Študlov doma podlehli týmu Maja Lačnov 4:7. Po třech letech se do soutěže vrátil manšaft Kohouti Záhorovice a ihned potvrdil své kvality domácím vítězstvím nad Snipery Pitín 9:2. Největší debakl kola utrpěli Betonáři Slawex, kteří nestačili v Pitíně na tým Zelenáči a podlehli mu 1:10. Další nováček ve druhé lize, tým Skandálníci Smolina nestačil doma na brumovské Rafany a podle jim 3:8.

 

Vše o Brumovské šipkové lize naleznete na stránce bsl.valassko.org

 

Stanly

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA