Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Oslavy 20. výročí působení florbalu ve Slavičíně

date_range 27.Kvě, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Oslavy 20. výročí působení florbalu ve Slavičíně

Historie Snajprů se začala psát v roce 2002, kdy vznikla a zároveň započala úspěšná éra florbalu. Mezi největší úspěchy mužů patří například osmifinále poháru České Florbalové Unie proti extraligovým Vítkovicím, první místo Jihomoravské ligy nebo postup do třetí nejvyšší soutěže v České republice. Také ženy svého času zde napsaly krásnou florbalovou kapitolu. Za své působení se v kategorii juniorek dokázaly vypracovat do první 1. ligy, kde skončily mezi osmi nejlepšími týmy ČR!

 

V sobotu dne 13.5.2023 proběhly v hale SK Slavičín pečlivě připravované a dlouho očekávané oslavy 20. výročí působení florbalu ve Slavičíně. Vše proběhlo podle plánovaného harmonogramu a ve sportovním duchu. Akce započala zápasy mládeže. V nejmladší kategorii, naši elévové podlehli 3:14 soupeři z Luhačovic. Následovaly vyšší věkové kategorie se soupeřem ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom, kterého považujeme za již tradičního soupeře pro přátelské zápasy a v podstatě partnerský klub Slavičína. V prvním utkání vyhráli naši žáci 6:1 a v druhém dorostenci podlehli Dubnici 5:7. Jak je již s těmito soupeři zvykem, všechna klání se nesla v přátelském duchu a po každém zápase byly všechny děti odměněny účastnickými medailemi a památečním pohárem. O krásnou atmosféru se postaralo mnoho fanoušků, zejména z řad rodičů.

 

 

Zlatým hřebem programu byl generační zápas mezi legendami slavičínského florbalu a naší stávající, dospívající elitou, která se nenechala zahanbit a brilantním výkonem zvítězila 11:7. „Mladí muži“ nám dokázali, že florbal ve Slavičíně jde správným směrem. Důkazem je i většina hráčů juniorského věku. Zároveň jsme poctěni tím, že pozvání přijali zakládající a bývalí funkcionáři florbalu ve Slavičíně. Následné večerní oslavy si společně všichni přítomní i z řad veřejnosti náležitě užili. Celou akci moderoval a hudebně podbarvil pan Aleš Ptáček a večerní program poté zpestřila kapela Horizont.

 

Za úžasnou atmosféru patří poděkování všem zúčastněným a všem, kteří se na akci podíleli. Zvláště děkujeme za podporu městu Slavičín, TVD-Technická výroba a.s., CVP Galvanika s.r.o., Pivovar Hrádek, Restaurace U Talafy.

 

Za Florbal Snipers Slavičín

Jakub Zvoníček

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA