Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pátý ročník Olympijského běhu ve Val. Kloboukách

date_range 14.Zář, 2021 featured_play_list Sport
arrow_drop_up 5. ročník Olympijského běhu ve Val. Kloboukách. Foto: Martin Dohnal

V náhradním termínu, ve středu 8. září, se uskutečnil další ročník největší běžecké akce roku – Olympijský běh. Ani letos nechyběly mezi šedesátkou pořadatelských měst z celé republiky Valašské Klobouky.

 

V krásné sportovní kulise fotbalového areálu TJ Spartak odstartovaly nejdříve závody dětí. Téměř padesátka mladých účastníků se představila v osmi kategoriích na tratích od 100 po 1000 metrů. Účastnickou medaili, v souladu s principy olympijské myšlenky, získali všichni. Nejrychlejší běžci byli na závěr celého dětského bloku navíc odměněni drobnými cenami. Za povšimnutí stojí vítězství talentovaného Martina Kocourka, který ve svých 11 letech ovládl závod do 15 let.

5. ročník Olympijského běhu ve Val. Kloboukách. Foto: Martin Dohnal

Na start hlavního závodu, rozděleného do dvou hlavních běhů – na 5 a 10 km, se úderem 18. hodiny postavilo celkem 32 žen a 19 mužů. Kratší – pětikilometrovou trasu zvládli absolvovat nejrychleji František Kráčalík z Újezda a místní běžkyně Silvie Zvonková. Na desetikilometrové trase zvítězil Michal Vaculík ze Štítné a mezi ženami Helena Chromeková ze Slavičína. Při závěrečném vyhlášení výsledků bylo odměněno krásnými medailemi a dárkovými taškami od sponzorů běhu dalších 24 běžců v různých kategoriích.

 

Výsledková listina ZDE

 

FOTO: Olympijský běh Valašské Klobouky 8. 9. 2021 / Martin Dohnal

FOTO: Olympijský běh Val. Klobouky – hlavní závod 8. 9. 2021 / Jiří Pecha

FOTO: Olympijský běh Val. Klobouky – dětské závody 8. 9. 2021 / Jiří Pecha

 

I přes menší počet přihlášených účastníků než obvykle se 5. ročník Olympijského běhu vyvedl a proměnil v opravdový běžecký svátek a oslavu pohybu.

 

Za pořadatele

Jiří Dohnal

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA