Branky Nevšové: Švach P., Tomšů, Urbánek, Kutra

Sestava Nevšové:

Křížek – Švach T., Mujkoš, Urbánek, Fuksa, Kvěťák, Kutra, Vojvodík, Švach P., Hladík, Tomšů
Střídali: Hrnčiřík, Fojtík, Rudecký, Welyt

Zápas jsme začali aktivně a zatlačili domácí k defenzivě. Už v 8. minutě se podařilo Petrovi Švachovi dát branku, ta mu však pro ruku nebyla uznána. Ve 20. minutě zahrával standartku Aleš Urbánek, kterou hlavou tečoval do brány Petr Švach a po zásluze jsme se ujali vedení. Za nedlouho se blýskl střelou k tyči Lukáš Hladík, ale gólman domácích byl pozorný a vytěsnil ji na roh. Měli jsme herní převahu i tlak, který vyústil ve 30. minutě ve faul na Petra Švacha a sudí nařídil pokutový kop. Ten Vašek Tomšů proměnil a navýšili jsme tak vedení na 0-2. Za deset minut na to zahrával rohový kop Aleš Urbánek a přelstil celou obranu domácích kdy přímo z rohu skóroval do brány: 0-3. Bohužel jsme si jednoznačný průběh první půle zkomplikovali, kdy ve 45. minutě domácí snížili na 1-3.

Gól jim dal naději na změnu skóre a dostali nás pod tlak, z čehož pramenila druhá branka v 53 minutě snížili tak na 2-3. Měli jsme ještě další slibné průniky i šance, ale nedařilo se nám skórovat. Až v 72. minutě po přesné přihrávce Aleše Urbánka prošel po kraji Lukáš Kutra a nedal domácímu gólmanovi šanci 2-4. Domácí ale nesložili zbraně kdy v 85 minutě opět snížili na 3-4 a snažili se ze zápasu vytěžit alespoň bod. Přežili jsme 7 minut nastavení a na horké půdě bojovného soupeře zvítězili. Zápasu bohatému na branky nechyběly emoce, štěstí i bohatá divácká kulisa.

Zdroj: TJ Sokol Nevšová