Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

První Brumovská šipková liga má za sebou základní část

date_range 12.Úno, 2024 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

Čtrnáctým kolem se o víkendu dohrála základní část první ligy a všech 8 zúčastněných týmů nyní čeká nástavba.

 

V souboji loňských finalistů na sebe narazily týmy Pitbull Brumov a Plechové Letky Slavičín. V tomto souboji už nešlo prakticky o nic, jelikož domácí měli už před minulým kolem zajištěnu účast v první čtyřce a hostům by i v případě vítězství body na postup nestačily. V přátelském duchu probíhající zápas nakonec vyhrál domácí Brumov 7:4.

 

V dalším zápase proti sobě nastoupili  Pitínští Patrioti a Bojkovice Stars. Oba týmy měly již před utkáním jistotu postupu mezi nejlepší 4, takže v zápase prostřídali všechny hráče  z týmu a utkání brali spíš jako přípravu na následné kola. Domácí Pitín vyhrál rovněž 7:4.

 

V zápase ŠK Bohuslavice nad Vláří a Legenda Luhačovice šlo o přímý postup. Hostujícím Luhačovicím stačila i výhra 6:5, ovšem zápas byl od samého začátku v režii domácích Bohuslavic, které vyhrály 8:3 a přeskočily v tabulce Luhačovice.

 

V posledním zápase na sebe narazily manšafty Fénixové z Hrádku proti Sportbaru Hrádek. Domácím šlo v tomto zápase o všechno a nakonec díky výhře 7:4 a lepšímu skóre poskočili v tabulce před Bohuslavice na poslední 4. postupové místo.

 

V 1. lize si to o první 4 místa rozdají, Pitbull Brumov, Bojkovice Stars, Pitínští Patrioti a Fénixové z Hrádku .

 

O 5-8 místo v 1. lize budou bojovat Sportbar Hrádek, Plechové Letky Slavičín, Legenda Luhačovice a ŠK Bohuslavice nad Vláří. Poslední tým z této skupiny příští sezonu padá do 2. ligy a předposlední čeká baráž o setrvání v 1.lize.

 

Nástavbová část 1. ligy začíná již příští víkend 17.února a končí 27.dubna.

 

Ve 2. lize pokračovala soutěž 13. kolem. Druhé ligy se účastní celkem 10 týmů a hrají ve skupině každý s každým, doma-venku, celkem tedy odehrají 18 zápasů. Lize vévodí týmy Šafrán Lačnov, Amáďáci z Hrádku a Kohouti Záhorovice. Vítěz příští sezonu postoupí do 1. ligy a tým, který se umístí na 2. místě, čeká baráž o postup do 1. ligy.

 

Stanly

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA