Remíza v Mostkovicích je pro Klobučanky ztrátou

date_range 16.Zář, 2019 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto: Pavel Floreš

Druhé podzimní kolo v Moravskoslezské fotbalové divizi žen orámovala vysoká výhra Holešovských holek v krajském derby v Uherském Brodě, plichta Valašských Klobouk v Mostkovicích a porážka Březnice v Držovicích.

MOSTKOVICE – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 1:1 (0:0)

,,Remíza je pro nás ztrátou. Celý zápas jsme totiž měli převahu. Mostkovice ale dobře bránily. Vůbec nás nepouštěly do jejich šestnáctky. Proto jsme se dostávali pouze ke střelám z dálky a k rohovým kopům. Nakonec jsme se přece jenom po trefě Rakové v osmasedmdesáté minutě dostali do vedení. Ovšem hned za minutu domácí po chybě obou stopérek a podklouznutí gólmanky Janáčové vyrovnaly na 1:1,“ konstatoval po rušném utkání na Prostějovsku zklamaný lodivod Valašských Klobouk Jaroslav Maňas.

Branka Valašských Klobouk: Raková.

Valašské Klobouky: Janáčová – Tománková, Trčková, Hamalčíková, Lišková, Majerechová, Machů, Andrea Jeřábková, Raková, Pavla Jeřábková, Juřenčáková. Střídaly: Frajtová, Lada Mačková, Zichová.