Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sportovní odpoledne v Lačnově zakončí taneční zábava

date_range 29.Čvc, 2020 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

Sportem se budou bavit v sobotu 1. srpna v Lačnově. TJ Sokol Lačnov a Vašek Miklovič v tamním fotbalovém areálu pořádají sportovní odpoledne. Jeho hlavní náplní bude od 13.30 hodin turnaj fotbalových přípravek. Připravený je i turnaj v penaltovém rozstřelu pro veřejnost. Program vyvrcholí od 18 hodin miniturnajem starých pánů. Toho se zúčastní týmy Lačnova, Horní Lidče a Francovy Lhoty. V průběhu odpoledne budou připravené soutěže pro děti.

 

Pořadatelé lákají i na bohaté občerstvení. Diváci i hráči budou mít možnost pochutnat si na grilované živáni, makrelech na grilu, klobáskách z udírny, nebo čepovaném Radegastu.

 

Večer od 19 hodin se v lačnovském fotbalovém areálu uskuteční taneční zábava se skupinou Modas Band.  Na zábavu je lidové vstupné 80 Kč.

 

Lubomír Hotař

 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi