Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Turnaj neregistrovaných hráčů v tenisové čtyřhře v Brumově

date_range 10.Srp, 2022 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

První srpnovou sobotu uspořádal brumovský tenisový klub (Topas club Brumov-Bylnice) otevřený turnaj v tenisové čtyřhře v areálu Topas clubu za účasti čtyř  dvojic z Brumova-Bylnice a jedné dvojice z  Valašských Klobouk.

 

I když nás trošku pozlobily rozmary počasí a účast byla spíše průměrná z důvodu dovolených a vleklých zdravotních komplikací, přesto všechno měla tato klání skvělou úroveň, a odehrálo se mnoho krásných výměn a vyrovnaných zápasů za účasti  a podpory několika diváků, zvláště z řad rodinných příslušníků.

 

Chtěl bych proto touto cestou poděkovat nejen hráčům, ale i spoluorganizátorům, jmenovitě p. Surovcovi a p. Babulíkovi, kterým bohužel zatím zdravotní stav nedovoluje aktivní účast, za pomoc a účast na této zdařilé akci a dále také donátorům, kteří dodali kvalitní ceny a to konkrétně Potraviny Macháč a  Autohoby Šánek .

 

Ačkoli výsledky nebyly zase tak podstatné, přesto uvádíme celkové pořadí všech zúčastněných dvojic a budeme se těšit na další ročníky a klidně i na Vás. Přijďte si zahrát třeba už dnes.

 

Konečné pořadí turnaje:

1. místo – Ivo Dorňák + Radek Hořák
2. místo – Petr Graclík + Miroslav Raška
3. místo – Jaroslav Vaněk ml. + Jakub Vaněk
4. místo – Petr Krůžela + František Krůžela
5. místo – Rudolf Ritter + Jiří Svitálek

 

Tenis klub Brumov-Bylnice, Ivo Dorňák

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA