Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Brumově se dnes utká reprezentace U18 proti Finsku

date_range 23.Zář, 2022 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto

Na brumovské tribuně to tento víkend bude praskat ve švech. Sešlo se zde hned několik akcí, které by neměly uniknout pozornosti žádného fotbalového fanouška.

 

V pátek 23. září od 14 hodin bude hřiště patřit dětem. Fotbalové odpoledne nabídne dětem několik zábavných a pohybových stanovišť, ze kterých se mohou přesunout rovnou
do skákacího hradu. Pro rodiče bude také prostor podiskutovat s našimi trenéry o tom, jak vést děti k pravidelné sportovní aktivitě.

 

A že to má smysl se mohou přesvědčit ještě ten den! V 16 hodin proti sobě na hřišti nastoupí reprezentace Česko U18 – Finsko U18 v rámci Mezinárodního turnaje Václava Ježka. V pořadí již 28. ročník tohoto turnaje probíhá v letošním roce ve Zlínském kraji. Zápasy se odehrávají přímo ve Zlíně, dále pak v Kroměříži, Hulíně, Dolním Němčí a Brumově.

 

A právě na brumovském hřišti se turnaj odehraje rovnou dvakrát. Po pátečním utkání se zde v neděli 25. září v 11:00 utkají celky Finsko U18 – Slovensko U18.

 

Na všechny akce jste srdečně zváni!

 

FC Brumov

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA