V brumovském Topasu proběhl tenisový mládežnický turnaj

date_range 22.Kvě, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Turnaj v Brumově-Bylnici
V sobotu 20.5. 2023 proběhl v Brumově-Bylnici v tenisovém areálu Topas Clubu tenisový turnaj pokročilých chlapců a dívek. Prezentovalo se celkem 12 chlapců a 3 dívky.
V kategorii dívek se stala jednoznačnou vítězkou Zuzana Katauerová z Dolní Lhoty, která vyhrála všechny své zápasy. Druhé místo vybojovala Barbora Grygarová z Vizovic před třetí Michaelou Chlupáčkovou z Val. Klobouk.
Mezi chlapci zvítězil po výborném výkonu Petr Andrýs z Val. Klobouk, který neprohrál jediný zápas a stal se zaslouženým vítězem. Druhé místo si odnesl Daniel Novotný (V. Klobouky), který prohrál až s Petrem ve finále. Třetí místo vybojoval taktéž klobucký Filip Nevrlka, který v zápase o třetí místo porazil Petra Zabloudila ze Slavičína.
Turnaj se velmi vydařil a další turnaj této kategorie bude Family Open (čtyřhra rodič-dítě), který proběhne 10. června.