Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V sobotu startuje mezinárodní závod Hradní okruh

date_range 25.Kvě, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Závod horských kol Hradní okruh v Brumově-Bylnici. Foto: archiv pořadatelů

V sobotu 27. května 2023 Sportovní klub Brumov-Bylnice z.s. a město Brumov-Bylnice pořádají 20. ročník závodu horských kol Hradní okruh. Start hlavního závodu bude na náměstí, cíl bude v areálu koupaliště.

 

Závod Hradní okruh je zařazen do Force Valašskokarpatská cyklotour 2023 a je prvním závodem této série.

 

Změna trasy ELITE, tak jak se jela vloni, zůstává, pojede se tedy jeden okruh o délce 55 km. První část se pojede po stejně trase jako KLASIK, po průjezdu koupalištěm (cíl trasy KLASIK) bude změřen mezičas. Druhá část pak pokračuje přes kopec Březová a Hložec zpět kolem koupaliště, dál pak na Maděrovec, Holý vrch (horská prémie). Z Holého vrchu pak nad Nedašovem, Návojnou a Brumovem přejedeme do údolí Bylničky, tady pak do Bylnice a do cíle na koupališti.

 

Mapa ZDE :

 

Dětský závod předškoláků bude startovat už dopoledne v 9:00 hod, start i cíl budou na náměstí v Brumově. Startovat se bude postupně po jednotlivých kategoriích, další bude startovat vždy až po dojezdu všech závodníků do cíle. Závod předškoláků (kategorie B1) bude probíhat za doprovodu rodičů, u ostatních kategorií (B2, B3 a B4) je doprovod nebo jakakoliv pomoc na trati zakázána.

 

Přihlásit se ještě můžete i v den závodu

 

Na závod se můžete přihlásit i v den závodu při prezentaci na startu. Na všech trasách bude opět měřen čas elektronickou časomírou. Podrobnější informace k tomuto závodu naleznete v propozicích ZDE.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA