Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valachy Man bude 24. a 25. 6., zbývá pár dnů na výhodnější startovné

date_range 29.Kvě, 2023 featured_play_list Sport

Trasy pro zkušené sportovce, ale taky úplné začátečníky nebo děti: to vše letos opět nabídne Valachy Man, největší český triatlonový závod pro širokou veřejnost, který se uskuteční poslední víkend před prázdninami – 24. a 25. června, nově u vodní nádrže Bystřička.

 

Zapojte se taky a zažijte víkend plný sportu, koupání a zábavy pro celou rodinu. Díky trasám různé náročnosti je Valachy man závodem opravdu pro každého.

 

A nezapomeňte: už jen do 1. 6. platí při on-line registraci výhodnější startovné.

 

„Valachy man je mini triatlon a zvláště jeho krátká trasa je ideální pro hobíky a začátečníky. Pro mnohé bývá vůbec první závodní zkušeností v tomto krásném sportu. Nahrává tomu i fakt, že se startuje intervalově, takže odpadá obava z hromadného startu do vody i ostych ze srovnávání s výkony ostatních sportovců na trati,“ zve hlavní organizátor Valachy mana Bohuslav Komín.

 

 

Pro zkušené sportovce je na Valachy manovi připravena hlavní – dlouhá trasa, která je navíc otevřená i štafetám. Pokud si tedy netroufáte na všechny tři disciplíny sami, můžete se domluvit s přáteli, nebo sestavit firemní štafetu s kolegy.

 

Nově letos přibyla ještě třetí – Xterra trasa – pro milovníky náročných výzev. „Po letech, co Valachy mana pořádáme, jsme si v triatlonovém světě vybudovali pověst akce s kvalitní organizací a díky tomu letos dostali možnost stát se akcí Mistrovství ČR v terénním triatlonu a XTERRA evropského poháru. Letos tak přidáváme ještě jednu novou trasu a můžeme se u Bystřičky těšit na účast triatlonové špičky a také mj. olympijského vítěze, bikera Jaroslava Kulhavého nebo Ironmana Petra Vabrouška. Je to i příležitost pro kohokoli, kdo si s nimi chce poměřit síly. Do Xterra Valachy se může přihlásit kdokoli,“ doplnil Bohuslav Komín.

 

Tradiční součástí Valachy mana jsou i závody dětí. Ty nejmenší do 6 let závodí jen v běhu, ty starší se utkají ve všech třech disciplínách triatlonu na různě dlouhých trasách. Při přihlášení do 1. 6. platí zvýhodněné startovné dětí 200 Kč.

Valachy man závod děti

Pro sportovce a diváky se chystá také doprovodný program, after party s hudebním večerem na pláži nebo živé vysílání ze závodu. Zábavnou zónu tradičně chystá titulární partner DATART.

 

Bystřička je oblíbenou rekreační oblastí, díky tomu zde najdete různé možnosti ubytování a můžete se zdržet klidně celý víkend. Navíc i v blízkém okolí je co vidět a zažít. Bude to rozhodně stát za to!

 

Více na www.valachytour.cz

 

Harmonogram Valachy mana:

 

SOBOTA 24. 6. 2023

  • Dlouhý Valachy man (350 m plavání – 15 km horské kolo – 5 km trailový běh)
  • Štafeta (350 m plavání – 15 km horské kolo – 5 km trailový běh)
  • NOVINKA – XTERRA VALACHY OFFICIAL (XTERRA Evropský pohár a Mistrovství ČR – 1 500 m plavání – 30 km horské kolo – 10 km trailový běh)

 

NEDĚLE 25. 6. 2023

  • Krátký Valachy man (250 m plavání – 14 km kolo horské či trekingové – 3 km běh)
  • Dětský Valachy man (6 věkových kategorií – různé distance)

 

Co je ještě dobré vědět:

– Pořadatelé pojišťují dospělé závodníky na úraz a také na storno, díky tomu při náhlé nemoci či jiné události o startovné nepřijdete.

– Přečtěte si více o novém místě konání – vodní nádrži Bystřička.

– Součástí DATART Valachy tour jsou nejen závody, ale i možnost přípravy na sportovních kempech a dalších pobytech ve Spa hotelu Lanterna Velké Karlovice. Letos se chystají: Sebekoučink s dlouholetým koučem Jaromíra Jágra Marianem Jelínkem (9. – 12. 7.),  Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem (27. – 30. 7.)  nebo Běžecká škola Miloše Škorpila (11. – 14. 10.)

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA