Velikonoční turnaj v tenisu vyhrál debl Max Matyáštík a Alexandr Ptáček

date_range 19.Dub, 2022 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Stupně vítězů Velikonočního tenisového turnaje. Foto: David Dorňák

V sobotu 16. 4. 2022 proběhl v hale na gymnáziu ve Valašských Kloboukách Velikonoční tenisový turnaj ve čtyřhře starších žáků. Prezentovalo se celkem 20 hráčů (10 dvojic). Hrálo se systémem play off včetně turnaje útěchy.

Celkovými vítězi se stala dvojice Max Matyáštík (Vizovice) a Alexandr Ptáček (Val. Klobouky), kteří neprohráli ani jeden zápas. Na druhém místě se umístila výborně hrající dvojice Andrýs Pavel a Tomáš Matyščák (Val. Klobouky). Třetí příčku vybojovali Andrýs Petr (Val. Klobouky) a Vojtěch Masař (Poteč), kteří hráli skvěle, ale v semifinále velmi těsně prohráli s vítězi turnaje.

Kategorii děvčat vyhrály holky Marika Zvonková (Slavičín) a Skye Lewis (Brumov), které i v celkovém hodnocení skončily na 5. místě z 10 dvojic. Celkově se turnaj velmi vydařil a všichni hráči se těší na další turnaj, který bude ve dvouhře a proběhne už venku, v sobotu 21. května, nejspíš na kurtech v Topas klubu v Brumově.