Volejbalistky Slavičína ve 2. lize potrápily lídra tabulky

date_range 16.Lis, 2023 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Volejbalistky Slavičína

O tom se na vlastní kůži přesvědčily ženy Lokomotivy Fosfa Břeclav. Jako vedoucí tým soutěže hostovaly v devátém a desátém kole 2. ligy na palubovce posledního týmu SK Slavičín. Břeclavské volejbalistky rozehrály duel s papírově slabším soupeřem dobře a brzy vedly 12:6. Tento dobrý začátek však brzy vystřídala série nevynucených chyb hostujících hráček a tak se mohly domácí volejbalistky radovat z nečekaného vítězství v prvním setu 25:23. V dalším průběhu dopoledního zápasu už vedoucí tým soutěže žádné překvapení nepřipustil. Lokomotiva po svém špatném rozjezdu podřadila na vyšší stupeň a další tři sety byly v její režii.

V odvetném odpoledním utkání se už hostující hráčky s prostředím sportovní haly ve Slavičíně lépe sžily a zaslouženě vyhrály první dva sety. Ve třetím setu polevily v koncentraci a prohrály ho 21:25. Naštěstí toto zaváhání bylo pouze chvilkové. V dalším setu soustředěným výkonem přehrály své hostitelky jasně 25:11 a celý zápas tak vyhrály 3:1.

Ženy Lokomotivy Fosfa Břeclav si ze Slavičína odvezly „povinných“ 6 bodů a jako nováček 2. ligy se stále drží na samém čele soutěže. Gratulujeme a těšíme se na sobotu 18. listopadu, kdy budou břeclavské ženy hostit na své palubovce tým Ostravy „C“.

SK Slavičín – Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (-23,18,14,15)
SK Slavičín – Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:3 (14,18,-21,11)