Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Volejbalisty Brumova-Bylnice nezastavil ani koronavir

date_range 14.Zář, 2020 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Tým SK Brumov-Bylnice, MIX

Z důvodu vládních opatření byly posunuty všechny termíny soutěží AVL (Amatérská volejbalová liga). Volejbalisty Brumova-Bylnice čeká podzimní dohrávka přerušené 4. ligy AVLky 2019/20, kde jsou zatím na skvělém prvním místě. Rádi by se probojovali do finálového turnaje o postup do 3. ligy, který se má hrát v září.

 

Hráči a hráčky letní přípravu rozhodně nepodcenili. Trénovali plážový volejbal pravidelně dvakrát týdně a zúčastnili se i několika turnajů. Rádi budou vzpomínat na tradiční Double „B“ beach v Brumově, Kamča cup ve Slavičíně nebo na turnaj O pohár Bílých Karpat v Bojkovicích. „Je dobré, že do letní přípravy jsme zařadili turnaje, které kromě hry pomohly také utužit kolektiv,“ řekla smečařka Adéla Kovaříková. O největší letošní úspěch se postarali Lukáš Pánek s Ondřejem Fojtů, kteří obsadili neuvěřitelné 3. místo na Slováckém létě v Uherském Hradišti, prestižním turnaji neregistrovaných hráčů. „O takovém úspěchu se nám ani nesnilo. Měli jsme těžkou skupinu, která se hrála až do večera. Další den ráno nás čekal zápas o třetí  místo v aréně Slávie UH. Bylo to fakt náročné. Jsme moc šťastní, že se nám podařilo vyhrát a jsme na bedně,“ řekl nadšeně Lukáš Pánek, vedle kterého souhlasně přikyvoval spokojený parťák Ondra Fojtů.

 

Do nové sezóny držme palce našim volejbalistkám a volejbalistům, aby dohráli 4. ligu AVL na čele tabulky a postoupili do 3. ligy, což by bylo úžasné.

 

3. místo – muži SK Brumov-Bylnice

 

Mgr. Milena Kovaříková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi