Vsetínský kriminalista dovezl z Číny 5 medailí

date_range 19.Zář, 2019 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Stupně vítězů 50m prsa, foto: PČR

Minulý měsíc se v čínském Chengu konaly World Police & Fire Games. V českých barvách se do klání v místním plaveckém centru zapojil i por. Mgr. Pavel Obr, komisař vsetínského oddělení obecné kriminality. Domů si přivezl pět cenný kovů.

Ve dnech 8. – 18. srpna 2019 proběhly v čínském Chengu World Police & Fire Games, kdy bylo přihlášeno téměř deset tisíc účastníků ze sedmdesáti sedmi zemí celého světa. Soutěžilo se v padesáti jedné sportovních disciplíně.

Mezi závodníky v plaveckých disciplínách byl i por. Mgr. Pavel Obr. Byly to jeho páté světové hry. Z bazénu vylovil celkem pět medailí. Na tratích 50 a 100 m motýlek a 100 m volný způsob skončil na stříbrné pozici. Na trati 200 polohový závod a 50 m prsa byl ještě úspěšnější a vyhrál. Celkem svou sbírku z účastí na světových hrách rozšířil na krásných sedm zlatých, šest stříbrných a čtyři bronzové medaile.

„Účast na těchto hrách je pro mě srdeční záležitostí a již nyní se těším na další, které se konají za dva roky v nizozemském Rotterdamu,“  uvedl por. Mgr. Pavel Obr.