Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Spoustu zábavy a muziky slibuje začátek června v Horní Lidči

date_range 01.Čvn, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Hned první červnový den se sportovní areál stane součástí cyklotour „Na kole dětem 2023“. Tento nadační fond vznikl v roce 2010 na podporu onkologicky nemocných dětí, jeho zakladatelem je několikanásobný mistr světa v jízdě na vysokém kole Josef Zimovčák. Ten se svým pelotonem zavítá do Horní Lidče do sportovního areálu ve čtvrtek 1. 6. 2023 ve 14,55. Připraven zde bude kulturní program, všichni příznivci cyklistiky jsou vítáni, přijďte podpořit sportovce a nadšence pro dobrou věc!

 

Příjemné letní počasí vybízí k pořádání hudebních open air akcí. První letošní „bigbít“ pod širým nebem odehraje v Horní Lidči rocková skupina EVEREST v sobotu 3. 6. 2023 od 20,00. Skupina je na hudební scéně teprve několik měsíců, nejde však o žádné nováčky. Založil ji frontman a basák již zaniklé skupiny Traverza. Jako předkapela zahrají rockeři ze skupiny DEFECT.

 

Druhá červnová sobota, 10. 6. 2023, bude patřit zejména dětem. V rámci již tradičního „Obecního dne“ nachystali členové obecních spolků zábavné odpoledne pro malé i velké. Od 14,00 budou pro děti připravena sportovní stanoviště, lezecká stěna, kvízy a poznávačky zvířat. Oblíbená ukázka hasičské techniky a simulovaný zásah nebude chybět, stejně jako projížďky na sajdkáře. Těšit se můžete na mladé nadšence z klubu kynologů, kteří představí oblíbené agility. Tanečnice ze skupiny VEVE-ZUMBA roztančí publikum. Malování na obličej, skákací hrad a jiné, mezi dětmi populární aktivity, budou součástí programu. Bohaté občerstvení je zajištěno!

 

 

Vyvrcholením Obecního dne je Tradiční přehlídka kapel, která začíná ve sportovním areálu 10. 6. 2023 od 18,30. Během večera se představí pět hudebních skupin. Akci zahájí The LATECOMERS,  kapela vznikla v Praze, nicméně na Valašsku jsou jako doma a na této akci jsou pravidelnými a oblíbenými hosty. Svérázní rockeři ze skupiny CIMENT a PERPETUUM již několik desetiletí plní valašskou hudební scénu. Svou osobitou tvorbu představí JANUŠAK a do brzkých ranních hodin vás budou bavit muzikanti z Horní Lidče z kapely ŠPAGÁT.  Výtěžek z dobrovolného vstupného půjde na charitativní účely.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA