Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sprejera chytili policisté v Brumově-Bylnici přímo při činu

date_range 25.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Policisté z Valašských Klobouk před pár dny zadrželi v Brumově-Bylnici přímo při sprejování na mostní pilíř čtyřiadvacetiletého muže ze Slavičína. Škoda, kterou způsobil, činí deset tisíc korun. Ve zkráceném přípravném řízení mu sdělili podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což by mohl strávit až jeden rok za mřížemi.

 

Policisté si v podvečer při hlídkové službě všimli muže, který zdobí svými malbami za pomoci sprejů různých barev jeden z mostních pilířů. Opodál stálo vozidlo, kterým se zřejmě na místo dostal.

Malba na mostním pilíři v Brumově-Bylnici + zadržené spreje, foto: PČR

„Policisté chtěli mladému muži, který byl zabrán do svého díla, znemožnit útěk, proto se rozdělili a přistoupili k němu každý z jiné strany. Překvapeného sprejera zadrželi a převezli na policejní služebnu,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková. Muž vysvětlil, že sprejoval pod mostem, protože si myslel, že je to legální plocha. Přiznal, že za sprejerství byl už třikrát soudně trestaný, naposledy v roce 2017.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA