Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Srazilo cyklistku mezi obcemi Valašské Klobouky a Lačnov auto?

date_range 26.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality

V pondělí 24. června 2019 v 17.35 hodin mezi obcemi Valašské Klobouky a Lačnov havarovala na jízdním kole jednatřicetiletá žena z Valašských Klobouk. Při pádu utrpěla lehké zranění, se kterým ji záchranáři převezli do nemocnice.

 

„Ženu ležící u cesty zahlédla ze svého vozidla řidička, která projížděla v osobním vozidle kolem ní. Zastavila a zeptala se, co se stalo. Žena sdělila, že ji srazilo projíždějící vozidlo, když jela na jízdním kole. Řidička proto zavolala záchranáře a policii,“ uvedla mluvčí zlínských policistů Monika Kozumplíková.

 

Dopravní policisté na místě nenašli stopy po dopravní nehodě. „Žádáme proto případné svědky, kteří viděli v pondělí v 17.30 hodin na silnici mezi obcemi Valašské Klobouky a Lačnov, jak vozidlo srazilo cyklistku, aby nám poznatky k vozidlu či jeho řidiči předali na lince tísňového volání policie – 158,“ dodala mluvčí.

 

tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA