Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sřední škola nabízí programy pro veřejnost

date_range 28.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Aktivity studentů školy jsou určeny nejenom pro regionální mateřské a základní školy, ale také pro širokou veřejnost.

Například pod vedením Mgr. Šárky Černíčkové připravila se studenty divadelního souboru v březnu a dubnu představení pro regionální mateřské a základní školy, stejně tak astrofyzikální pozorování studentů gymnázia jsou pravidelně navštěvovány zájemci o astrofyziku u Mgr. Ivo Rohleny.

 Astrofyzikální pozorování (foto archiv školy)

Výtvarný ateliér pod vedením Ing. et MgA . Zdenka Kutry připravuje výtvarné, fotografické výstavy regionálních umělců v Galerii gymnázia. Děti ze základních škol navštěvují kroužek automatizace a robotizace u Ing. Aloise Kužely.

Studenti oboru informačních technologií jsou schopni připravovat pro firemní i fyzické osoby programové SW a HW konfigurace, laserové gravírování a 3D tisk.

Řemesla, které jsou na škole vyučována (automechanik, strojní mechanik, elektrikář, obráběč kovů, instalatér, kuchař-číšník) nabízí veřejnosti práce učňů pod vedením kvalifikovaných učitelů odborného výcviku v moderně vybavených dílnách. Od oprav osobních vozů, strojírenské výroby, elektrikářských a instalatérských prací, zajištění rautů v oboru kuchař – číšník.

Škola je autorizovanou osobou pro obor elektrikář a obráběč kovů, což znamená, že může udělovat tzv. dílčí nebo úplnou kvalifikační zkoušku zájemcům z řad firem i veřejnosti v těchto oborech, jež je rovnocenná výučnímu listu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA