Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Stará radnice ve Valašských Kloboukách láká na výstavu betlémů

date_range 12.Pro, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Výstava betlémů v městském muzeu

Na dvě desítky unikátních betlémů z nejrůznějších materiálů plní v těchto dnech výstavní síň Staré radnice ve Valašských Kloboukách.

 

Městské muzeum zde soustředilo unikátní umělecká díla od autorů z regionu i za jeho hranicemi. Návštěvníci uvidí betlémský výjev coby dřevořezbu, keramickou instalaci nebo soustavu figur z kukuřičného šustí, ale také z vlny, slámy i paličkované krajky.

 

Výstava je přístupná od úterý do pátku vždy od 8 do 11 hodin a od 12 do 16 hodin, a to až do svátku Tří králů.

Výstava betlémů v městském muzeu

„Pokud hledáte příjemné zpestření adventu a příležitost k načerpání předvánoční nálady, pak bude návštěva výstavy betlémů jistě to pravé. Přijďte se pokochat úžasnými scenériemi narození Ježíška, jak je věhlasní i méně známí výtvarníci zachytili svými oblíbenými technikami,“ pozval historik městského muzea Petr Odehnal. „Těšte se na betlémy od Zdeňka Matyáše, Josefa Jeřábka, Oldřicha Unara, Šárky Klimkové, Martina Cigánka, Ludmily Šeré a celé řady dalších,“ dodal Odehnal.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA