Staří páni Bylnice hráli přátelské utkání

date_range 09.Říj, 2012 featured_play_list Aktuality

Za velmi pěkného počasí a na kvalitním hřišti se odehrál v sobotu přátelský starých gard zápas mezi Pitínem a Bylnicí a ten byl také bohatý na branky. Domácí začali lépe a v 8. minutě vedli po brejkové situaci 1:0. Hosté z Bylnice sice více drželi míč na svých kopačkách, ale scházela větší přesnost přihrávek a taky rychlost s míčem. Vyrovnání se hosté tak dočkali v polovině prvního poločasu Petrem Macháčem a v závěru poločasu dokonce kopali penaltu, kterou bohužel neproměnili a poločas tak skončil 1:1.

Foto Lojza Strnad

Ve druhé půli se tempo hry velmi zvýšilo a pro hosty to ve 20. minutě vypadalo velmi dobře – vedli už 3:1, když branky vstřelili Jožka Kříž a Dušan Šenkeřík. Domácí však nesložili zbraně a ve 35. minutě dokázali stav obrátit ve svůj prospěch na 4:3. Hosté však ještě po herním výpadku dokázali zareagovat a z tresného kopu Jardy Slováčka vstřelili vyrovnávací branku za pomocí domácího hráče, který tečoval míč do své sítě. Ve zbývající čase měli hosté ještě několik šancí na branku, největší asi Franta Řepa. Branku však již nevstřelili a zápas tak skončil remízou 4:4.

PITÍN – FC BYLNICE 4 :4 (1:1)

Branky Bylnice: Kříž J., Slováček J., Macháč P. a Šenkeřík D.