Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Staří páni FC TVD se utkají mezinárodně

date_range 21.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Další z řady přípravných utkání odehrají v sobotu odpoledne na hřišti v Nevšové staří páni Slavičína, kdy jejich soupeřem bude tým z partnerského města Nová Dubnica nad Váhom na Slovensku. Tradiční klání těchto soupeřů doprovází vždy festival branek a kvalitní výkony jednotlivců, týmy se utkávají dokonce hned dvakrát za sezonu. Jednou se hraje na Valašsku a odvetné utkání proběhne vždy na podzim na Slovensku.

Internacionálové FC TVD Slavičín (foto Lojza Strnad)

Minulý duel obou soupeřů skončil remízou 5:5, více o utkání najdete zde.  Fanoušci kulatého nesmyslu jsou v sobotu srdečně zváni do modernizovaného sportovního areálu v Nevšové, výkop utkání je v 16 hodin. Na zápas přijal pozvání i starosta města Slavičína Ing. Jaroslav Končický a po zápase bude následovat přátelské posezení obou celků.

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA