Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Starosta Josef Bělaška poděkoval dobrovolným hasičům

date_range 22.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Starosta Josef Bělaška poděkoval dobrovolným hasičům

Ochota, obětavost a solidarita. Pomoc v kteroukoli denní dobu a bez ohledu na krizové či mimořádné okolnosti. Osobní nasazení a energie. Dobrovolní hasiči z Valašských Klobouk, Smoliny, Lipiny a Mirošova i v letošním roce pomáhali svým spoluobčanům v naléhavých situacích a vykonali také kus práce pro své okolí. Starosta Josef Bělaška proto pozval velitele a členy jednotek na společné setkání, při kterém jim jménem města vyjádřil poděkování.

 

„Jednotky SDH jsou povolávány k zásahům u požárů na majetku i lesních porostech, k asistenci při pátrání po pohřešovaných osobách a také k dalším událostem. Členové kloboucké jednotky například pomáhali při požáru lesa v Národním parku České Švýcarsko. Kromě výjezdové činnosti a udržování akceschopnosti jsou dobrovolní hasiči také významnými aktéry spolkového života, tvoří technickou podporu při akcích ve městě i v místních částech a věnují se práci s mládeží. Za to jim patří naše velké poděkování,“ vyjádřil starosta Josef Bělaška a popřál všem hasičům do další činnosti hodně zdaru.

 

Starosta Josef Bělaška poděkoval dobrovolným hasičům

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA