Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Starosta ocenil práci dobrovolných hasičů

date_range 03.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Členové výjezdových jednotek SDH z Valašských Klobouk, Smoliny, Lipiny i Mirošova měli v prvním pololetí tohoto roku rušno. Operační středisko je povolalo k deseti akcím, z nichž převážnou většinu tvořily likvidace požárů, zapojili se však i do průpravných cvičení a v neposlední řadě do pořadatelských a asistenčních aktivit. Za odvedenou práci se jim nyní dostalo od vedení města poděkování.

„Jednotky dobrovolných hasičů jsou nepostradatelnými složkami našeho města a místních částí. Jejich příslušníci procházejí náročným odborným výcvikem, aby byli dobře připraveni k okamžité pomoci při živelných pohromách, požárech a dalších situacích, kdy se naši občané ocitnou v nebezpečí," pověděl při setkání se zástupci útvarů starosta Dalibor Maniš. Ocenil především, že jejich nasazení je obětavé a nezištné, bez ohledu na vlastní volný čas a zájmy. Také proto vedení města udělilo hasičům odměny, jež mají být poděkováním za zajišťování akceschopnosti jednotek a výborné plnění úkolů v požární ochraně.

 

Foto archiv města

Výjezdové jednotky dobrovolných hasičů zasahovaly například u požárů lesních a travních porostů, hospodářských stavení a rodinných domů, ale podílely se rovněž na rozsáhlé akci, kde oheň zachvátil velkou výrobní halu. Kromě zásahové činnosti se hasiči účastnili tří taktických cvičení ke zlepšování akceschopnosti a vypomáhali také při pořádání kulturních, sportovních a dalších akcí ve městě i místních částech.

-Lenka Zvonková-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA