Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Starší muž nakopnul pachatele do rozkroku

date_range 06.Bře, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Nevšední případ v těchto dnech vyřešili zlínští kriminalisté. Jednalo se o trestný čin loupeže, ze kterého jsme obvinili hned tři pachatele.

K incidentu došlo v pondělí 2. března 2009 kolem druhé hodiny ráno. Sedmdesátiletý muž vyhrál v jednom slavičínském baru tři tisíce korun. Když s penězi odcházel, ostatní návštěvníci restaurace zaregistrovali, že se hned zvedli tři muži a následovali ho. Čtyřem hostům se jejich chování zdálo natolik podezřelé, že je začali sledovat. Díky jejich pohotovému a odvážnému zásahu jsme nakonec pachatele dopadli.

 
Pachatelé staršího pána pronásledovali asi tři sta metrů k jeho domu. Před domovními dveřmi k němu jeden z nich přistoupil a požadoval peníze. Reakce staršího pána však pachatele určitě šokovala a zřejmě i bolela. Připravený důchodce ho nakopnul do rozkroku. Vylekaný pachatel i jeho společníci začali utíkat. Čtyři pohotoví svědci ale hlavního lupiče chytili a zavolali policii. Hlídce policistů se vzápětí podařilo dopadnout další dva pachatele.

Kriminalisté z trestného činu loupeže obvinili šestatřicetiletého muže a jeho dva komplice, kterým je šestnáct a osmnáct let. Za loupež hrozí až desetileté vězení.

 
 
Jana Bartíková
PČR Zlín
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA