Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Startovní listina na Valachy Man se už plní

date_range 27.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Seriál závodů VALACHY TOUR bude po červencovém závodu horských kol pokračovat v pátek 7. srpna další akcí a to svým „zlatým hřebem" – terénním triatlonem VALACHY MAN. Ten se loni počtem téměř 600 závodníků stal největším veřejným triatlonem v České republice s intervalovým startem.

Uskuteční se opět u nádrže Na Stanoch známé také jako Balaton v Novém Hrozenkově, která i se svým členitým okolím nabízí ideální terén pro propojení tří disciplín triatlonu: plavání, kola a běhu. „O účast je tradičně velký zájem, doporučuji s registrací neváhat, v posledních dvou ročnících jsme měli vyprodáno. Kapacita je 650 závodníků a polovina startovních míst je v současné době rozebrána," říká prezident VALACHY TOUR Vladimír Sušil.

Pro sportovce budou opět připraveny dvě trasy různé náročnosti. „Chceme, aby byl závod lákavý jak pro rekreační sportovce, tak i trénované borce. A kdo se necítí na zvládnutí všech tří disciplín, může se společně se svými přáteli, kolegy či rodinnými příslušníky zapojit formou tříčlenných štafet, které se již v minulosti staly oblíbeným a vítaným zpestřením závodu," dodal Vladimír Sušil.

Loni se závodu zúčastnilo 600 závodníků              Foto: Resort Valachy

Loni poprvé byly součástí závody dětí, uskuteční se i letos. Nejmenší děti čeká závod v běhu, starší si již vyzkouší kombinaci všech tří disciplín na kratších vzdálenostech.

Závody VALACHY TOUR tradičně zpestřuje účast sportovců známých jmen. Letošní ročník přinese „souboj mistrů": na start se postaví nejúspěšnější český Ironman Petr Vabroušek a úspěšný triatlet, olympionik Jan Čelůstka. „Oba již mají na svém kontě vítězství v některém z minulých ročníků VALACHY MANa, aktuálně jsou oba ve výborné závodní formě. Jejich účast bude zajímavým zpestřením a pro řadu sportovců vítanou příležitostí k poměření sil," dodal Vladimír Sušil.

Stejně jako loni, i letos bude VALACHY MANa komentovat sportovní redaktor a moderátor Stanislav Bartůšek.

Registrace probíhá na http://valachytour.cz/ , až do 4. 8. za zvýhodněnou cenu. Startovné zahrnuje mimo jiné i dárek – kompresní návleky a sportovní čelenku.

Děti mají při registraci předem startovné za symbolickou korunu.

Vítězové v mužské i ženské kategorii dlouhé trati si mezi sebe rozdělí Prize money Cetelem ve výši 40 tisíc korun. Připraveny jsou i atraktivní ceny od sponzorů pro vítěze věkových kategorií na obou tratích nebo hodnotné ceny v tradiční horské prémii. Připraven bude také doprovodný program s tradičním testovacím centrem horských kol Specialized a sportovních hodinek TomTom, bohatou tombolou a koncertem Kabát revivalu.
http://valachytour.cz/

Trasy VALACHY MANa:
DLOUHÝ (350 m plavání, 16 km horské kolo, 4,5 km)
KRÁTKÝ (250 m plavání, 12 km kolo – horské či trekingové, 3,6 km běh)
ŠTAFETA (350 m plavání, 16 km horské kolo, 4,5 km běh)

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA