Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Startuje Klobucké kulturní léto, pojďte se bavit

date_range 05.Čvn, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Koncerty, výstavy, zahradní slavnosti, hudební festival, letní kina, komentované prohlídky památek, pozorování noční oblohy i akce plné řemesel a umění. Letošní Klobucké kulturní léto právě stojí na svém startu a přináší úžasnou inspiraci na trávení nadcházejících týdnů. Úvodní roli letos sehraje 5. června koncert žáků základní umělecké školy a finálovou tečku svěříme 10. září Klobuckým hodům. V průběhu letního období, které tím ohraničíme, se odehraje seriál více než tří desítek akcí, na které srdečně zveme.

 

„V létě se mají lidé bavit, odpočívat, užívat si společný čas s rodinou a setkávat se s přáteli. Klobucké kulturní léto jim k tomu opět chystá nejednu výbornou příležitost. Srdečně zveme všechny místní obyvatele, stejně jako přespolní návštěvníky a turisty, kteří budou v regionu trávit dovolenou. Podívejte se na bohatou nabídku akcí, sledujte bližší informace na komunikačních kanálech města nebo Klobuckého íčka a přijďte za kulturou. Přejeme vám parádní letní zážitky,“ vzkázal Josef Bělaška, starosta města Valašské Klobouky.

 

Program ZDE

 

Pozvánek na akce bude během léta dostatek. „Můžete se těšit nejen na stálice naší kulturní scény, jakými jsou Valašské kumštování nebo Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, ale také na Živé dřevěnice nebo odhalení pamětních desek Rudolfu Bratmannovi a Aloisi Líbalovi. Své dveře vám opět otevřou historické památky, dřevěnice i ateliéry místních umělců. A kdo si zážitky nejraději spojuje s chutěmi, toho jistě nalákají košty vína a zlatého moku, gastrofestival světových kuchyní nebo pohoštění ve valašském stylu,“ přiblížil místostarosta Jaroslav Baloušek.

 

Také plejáda hudebních interpretů je letos bohatá a na pódia na nádvoří podnikatelského centra, na Masarykovo náměstí, do zahrady domu Josefa Bratmanna i do fotbalového areálu přiveze celou přehlídku žánrů. „Pořadatelé pro vás chystají akce v rytmu folku, rocku, popu, swingu, blues-rocku, dixielandu, fantasy i taneční hudby. Na své si ale určitě přijdou i příznivci lidové muziky, folkloru a dechové hudby,“ slibuje Magdalena Raková, ředitelka Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky. Vyberte si a přijďte se pobavit!

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA