Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

STARÝ DOBRÝ WESTERN už zná termín

date_range 19.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Již 14. ročník country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN proběhne první srpnový víkend, ve dnech 3. a 4. srpna, na Bystřičce – přehradě (okres Vsetín). Za uplynulých třináct ročníků se festival rozrostl z jednodenního regionálního festiválku na dvoudenní festival se dvěmi scénami, na němž vystupují největší hvězdy české country a také zahraniční hosté.

V pátek 3. srpna se mohou návštěvníci těšit na vystoupení Věry Martinové a Pavlíny Jíšové. Páteční country bál pod širým nebem hudebně obstará pořádající kapela Gympleři a pokračovat bude zpěvák s nezaměnitelným hlasem – Tomáš Linka s brněnskou kapelou Starý fóry.

V průběhu sobotního dne zahrají již od poledních hodin na dvou scénách dvě desítky kapel. Vše odstartuje svým vystoupením Wabi Daněk, a návštěvníci se dále mohou těšit na vystoupení kapely Cop, BlueGround, Podjezd, Minaret, Petr Kocman & PK Band, Taxmeni a mnoho dalších. Stejně jako v předchozích letech si i čtrnáctý ročník připravil pro své příznivce nové zážitky a jedinečné překvapení. Letos jím bude na STARÉM DOBRÉM WESTERNU premiérová účast Honzy Vyčítala s kapelou Greenhorns.

To ale není ani zdaleka vše. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu doprovodného programu ve stylu country & western a hlavně dva dny a dvě scény plné kvalitní muziky. Právě takový je festival plný hvězd – takový je STARÝ DOBRÝ WESTERN.

Více na www.starydobrywestern.cz

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA