Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Štěpánský turnaj vyhrála hrádecká Závada

date_range 28.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Již 28. ročník Štěpánského turnaje je minulostí a nelze ho nazvat jinak než – Turnajem s nástupem nové generace.

V týmech se objevilo mnoho talentovaným mladíků, kteří ze sestavy pomaličku vytlačují dnešní čtyřicátníky a padesátníky, pro které je už víceméně určen jen turnaj velikonoční, kde se setkávají se svými vrstevníky.

 
 
Nedělní turnaj se stal i pohřebištěm favoritů, kdy mužstvo Kovaříků s Alešem Urbánkem vůbec nepostoupilo ze základní skupiny a v obou semifinálových duelech jasně dominovaly celky z B skupiny.

V penaltovém rozstřelu o třetí místo byli šťastnější borci pořádajích Paneláků, za něž nastoupil i fotbalista zlínské Tescomy Petr Švach. Velký návrat na hrací plochu zažil v dresu TVD futsalista Ivo Světlík a obhájce prvenství nakonec skončil na čtvrté příčce.

 

foto Marek Tulpa  TV Slepičín      více fotek

 
Finálový zápas přinesl velmi kvalitní souboj dvou vyspělých týmů, když Hugoni doplatili na neúčast svého brankáře v turnaji. Celek Závady je však zaslouženým vítězem, po dlouhých šestnácti letech se v Hrádku dočkali vítězství. Mužstvo táhl především brumovský Ondra Školník s hráčem Jerevanu Michalem Ocelíkem a zdatně jim sekundovali Pavel Prešnajdr s brankářem Michalem Baklíkem. V dresu poražených Hugonů hráli prim Jožka Hnaníček, nejlepší hráč turnaje Tomáš Liška a Lukáš Koseček, kteří dohromady nasázeli soupeřům 16 branek.

Další již 29. ročník pořádá Závada tým a hrát se bude ve slavičínské sportovní hale opět ve stejném termínu.

Semifinálové výsledky :

Hugoni vs Paneláky 5:1
Závada vs TVD 6:1

penalty o 3. místo :
Paneláky vs TVD 4:2

Finále :
Závada vs Hugoni 3:1

Nejlepší hráč : Tomáš Liška (Hugoni)
Nejlepší střelec : Michal Ocelík (Závada)
Nejlepší brankář : Michal Baklík (Závada)

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA