Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Středoškolačky mohou zabodovat v soutěži

date_range 26.Pro, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Letošní ročník soutěže MissOK 2018 se nezadržitelně blíží! A je se opravdu na co těšit! Po čtyřech úspěšných ročnících se rozrůstá na Moravu.

O titul královny „opravdové krásy" se tak mohou ucházet dívky, které jsou studentkami kterékoliv střední školy v Olomouckém, Zlínském nebo Jihomoravském kraji.

Již od pondělí 18. prosince 2017 se dívky mohou hlásit prostřednictvím formuláře na webové stránce www.missok.cz. Aktuality je rovněž možné sledovat na facebookových stránkách MissOK a instagramu missok_2018.

„Holky, nebojte se a přihlaste se. MissOK není jen obyčejná soutěž krásy, jde také o talent, šarm a dovednosti, tak nám je přijďte ukázat a zažijte neopakovatelné zážitky. O nic nejde, je potřeba soutěž aspoň zkusit. Zároveň si zpestříte uzavřené pololetí a aspoň na chvíli si odpočinete od každodenních povinností do školy," promlouvá k dívkám Roman Štěpánek, ředitel soutěže.

„MissOK je krásná soutěž. Od castingu až po samotné vyhlašování jsem si ji užívala naplno. Holkám, co o účasti uvažují, tuto soutěž vřele doporučuji. Nejen, že získají cenné zkušenosti, ale také zažijí super zážitky, na které budou rády vzpomínat. Kdybych mohla, přihlásila bych se znovu a prožila v této soutěži nové zážitky," prozrazuje s úsměvem na tváři Lucie Henslová, vítězka minulého ročníku MissOK.

Kromě toho, že MissOK 2018 expanduje na Moravu, bude celá soutěž větší a rozmanitější. „Během následujícího půl roku nás čekají castingy, tři krajská semifinálová kola a finálový galavečer, na kterém se mezi sebou utkají ty nejlepší dívky z celé Moravy," prozrazují organizátoři MissOK.

Jako první přijdou na řadu castingy ve třech krajských městech, které se budou konat koncem ledna a počátkem února a na které se dívky tedy již mohou aktivně hlásit zde.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA