Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Střet auta s motocyklem si vyžádal težké zranění

date_range 21.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Motocykl Honda skončil po nárazu na louce, foto: HZS

V neděli 20. září po páté hodině odpoledne dostaly složky záchranného systému zprávu o dopravní nehodě osobního automobilu s motocyklem, mezi obcemi Dolní Lhota a Luhačovice. Na místo byly okamžitě vyslány dvě jednotky profesionálních hasičů ze stanic Luhačovice a Zlín, záchranáři a také policisté.

 

„První jednotka byla na místě do šesti minut. Bylo potvrzeno, že nedaleko obce Dolní Lhota ve směru od Luhačovic došlo ke střetu osobního automobilu zn. Volkswagen a motocyklu Honda, který skončil po nárazu na louce mimo komunikaci. Hasiči okamžitě zajistili místo nehody a poskytli motocyklistovi spolu se záchranáři první předlékařskou pomoc,“ popsal mluvčí hasičů Pavel Řezníček. Se zraněním byl motocyklista následně transportován do nemocnice. V osobním voze k žádnému dalšímu zranění nedošlo.

 

Místo dopravní nehody. Foto: HZS

 

Dokumentace nehody policií a odklizení poškozeného motocyklu a automobilu mimo vozovku trvalo více než tři hodiny. Po tuto dobu hasiči na místě zajišťovali řízení dopravy.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA