Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Střet s autem odnesl chodec těžkým zraněním

date_range 30.Lis, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Dopravní policisté řeší další střet auta s chodcem. V neděli 29. listopadu večer na silnici I/57 u Vsetína odnesl tuto srážku chodec těžkým zraněním.

Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti dopravní nehody, kdy na silnici I/57 u Vsetína došlo ke srážce osobního vozidla a chodce. Chvíli před půl desátou večer jel od Vsetína sedmatřicetiletý řidič ze Vsetínska s vozidlem Volkswagen Passat.

 K nehodě došlo na rovném neosvětleném úseku silnice               foto: PČR

„Na rovném neosvětleném úseku silnice těsně před místem opravy silničního mostu u místní části Bobrky došlo ke střetu s osmadvacetiletým chodcem ze Vsetína, který šel v jeho jízdním pruhu. Při střetu chodec utrpěl těžké zranění, které si vyžádalo jeho letecký transport do nemocnice," uvedl policejní preventista nprap. Bc. Vladislav Malcharczik. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která neprokázala alkohol. Škoda na vozidle dosáhla třicet tisíc korun.

V letošním roce se stalo již dvacet devět dopravních nehod, kdy jedním z účastníků byl chodec. V pěti případech chodec zaplatil životem, ve čtyřech utrpěl těžké zranění a ve dvaceti lehké. Čtyři smrtelné nehody se staly v době od setmění do rozednění.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi