Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Studenti gymnázia ovládají češtinu i angličtinu

date_range 28.Úno, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Studenti Gymnázia Valašské Klobouky slaví každoročně úspěchy v jazykových soutěžích a olympiádách. I v tomto roce prokázali zástupci různých ročníků svůj um a dovednosti a probojovali se do krajských kol v jazykových soutěžích.

Student 3. ročníku gymnázia Patrik Majc obhájil skvělé druhé místo v okresním kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce ve Zlíně a postoupil do kola krajského. Stal se tak jedním z osmi nejlepších studentů angličtiny ve Zlínském kraji. I v jazyce ruském bylo v posledních letech nadání jednotlivců hodnoceno postupem do celostátního kola v Praze.

Úspěšní češtináři z Gymnázia Valašské Klobouky

V tentýž den a v tomtéž městě usilovali milovníci mluveného slova z Gymnázia Valašské Klobouky o postup do krajského kola recitační soutěže Wolkrův Prostějov. Karel Illek, student 1. ročníku, oslovil porotu přesvědčivou interpretací svého textu, z okresního kola si odváží prvenství a bude žhavým želízkem v ohni v krajském kole soutěže.

Jazykové vzdělávání na gymnáziu neprobíhá pouze v rámci výuky. Studenti navštěvují přípravné kurzy vedoucí k mezinárodním zkouškám, s využitím grantů absolvují stáže v cizojazyčných zemích, účastní se letních táborů a pravidelně komunikují se stážisty organizace AIESEC, kteří na škole působí několikrát ročně. Díky různorodým aktivitám patří výsledky maturitních zkoušek na gymnáziu ve Valašských Kloboukách k těm nejlepším ve Zlínském kraji.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA