Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Studenti si koktejlový kurz užívali

date_range 28.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Střední odborné učilišti ve Valašských Kloboukách uspořádalo tento týden pro žáky oboru Kuchař – číšník Koktejlový kurz. Kurz se uskutečnil pod vedením profesionálních barmanů Barmani Zlín Bc. Adamem Navrátilem a Bc. Jakubem Orlem.

„Koktejlový kurz je nejpokročilejší kurz pro gastronomické školy a mezi studenty patří mezi nejoblíbenější. Barmani vytvořili našim žákům příjemné prostředí a úžasnou atmosféru," upřesnila učitelka odborného výcviku Blanka Ovesná.

Koktejlový kurz na SOU Valašské Klobouky                     fotogalerie

Po celý týden se studenti seznamovali s výrobou destilátů, barovým inventářem, surovinami, recepturami, přípravou a mícháním koktejlů. Procvičovali a ověřovali své teoretické, praktické znalosti a dovednosti.

Na závěr koktejlového kurzu proběhla písemná, ústní a praktická zkouška. Barmani z klobucké školy úspěšně ukončili tento kurz a zde jim byl předán certifikát o absolvování. Nejlepší student byl odměněn věcným darem.

Koktejlový kurz na SOU Valašské Klobouky                      fotogalerie

„Jménem žáků a učitelů odborných předmětů a odborného výcviku děkujeme vedení školy a Barmanům Zlín za uskutečnění tohoto koktejlového kurzu," dodala Blanka Ovesná.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA