Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Studenti za sebou mají kvalifikační zkoušky

date_range 01.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ve dnech 22. a 23.5 2012 proběhly na Gymnáziu Jana Pivečky a Střední odborné škole Slavičín kvalifikační zkoušky z Vyhl.50/78Sb., o Odborné způsobilosti v elektrotechnice pro žáky učebního oboru Elektrikář a externí zájemce. Během prvního dne se konalo opakování základních právních předpisů a nejdůležitějších ČSN v oboru elektro.

Vlastní zkouška, která se skládala z písemného testu a ústního pohovoru, pak následující den. O náročnosti svědčí skutečnost, že ze 13 přihlášených žáků uspělo pouze 8. Ti, kteří u zkoušky neuspěli, vykonají opravnou zkoušku v náhradním termínu.

foto Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Celá akce, jako každý rok, byla organizována pod záštitou Moravského svazu elektrotechniků a firmy Elektrotechnika Brno.

Velké poděkování patří ředitelce Nadace Jana Pivečky Mgr. Boženě Filákové za bezplatné poskytnutí školícího střediska, a dále pak Mgr. Kristýně Dvořákové za prostory zřízení Kampak?, kde se konaly zkoušky.

Dvořák Čestmír

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA