Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Studenti ze Slavičína reprezentovali ČR ve Štrasburku

date_range 05.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

Pilířem vzdělávání na GJP a SOŠ jsou zahraniční aktivity studentů. Poslední lednový týden reprezentovala třída septima Českou republiku v rámci projektu Euroskola na setkání zástupců středních škol ve Štrasburku v parlamentu EU. V každé členské zemi probíhá výběrová soutěž, při které studenti musí vyplnit správné otázky ohledně Evropské unie a jejich členských států. Díky výhře v této soutěži se mohla třída Septima a vybraní žáci z G-3 zúčastnit této jedinečné události.

Septima GJP Slavičín navštívila Štrasburk

Euroscoly se zúčastnilo přes 550 studentů ze států Evropské unie. Studenti na setkání hovořili nejenom s poslanci EU, ale pracovali na konkrétních úkolech. Euroscola je program Evropského parlamentu, který každý rok umožňuje mladým Evropanům ze všech členských zemí, aby se seznámili s činností a úlohou Evropského parlamentu. Hlavním cílem Euroscoly je umožnit studentům z celé Evropy zasednout v jednacím sále ve francouzském Štrasburku.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA