Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Studenti ze Slavičína se přihlásili k dárcovství

date_range 24.Lis, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Na Gymnáziu Jana Pivečky a SOŠ Slavičín proběhla akce Zapište se někomu do života. Studenti gymnázia a SOŠ měli příležitost odevzdat vzorek krve, na jehož základě se mohli přihlásit do registru dárců kostní dřeně.

Akce s názvem Zapište se někomu do života ve Slavičíně

„Jsme rádi, že při setkání s paní Zdenkou Wasserbauerovou, zástupkyní Nadace transplantace kostní dřeně, se studenti jak ze SOŠ tak z gymnázia nejenom zúčastnili, ale také dobrovolně přihlásili k dárcovství. Vedle pravidelných odborných stáží ve firmách a na VŠ, vědeckých přednášek ve spolupráci s fakultou technologickou UTB, například 22. 11. proběhla přednáška RNDr. Evy Kutálkové, PhD. na téma fyzika mikrosvěta, se snažíme naše studenty motivovat k ještě důležitějším aktivitám, než je samotné vzdělávání v odbornosti," uvedl ředitel Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ Slavičín Mgr. Josef Maryáš. 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA