Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Studentky klobouckého gymnázia ovládly krajské kolo dějepisné soutěže

date_range 28.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Studentky třídy 2. B Gymnázia Valašské Klobouky, na fotografii zleva Anna Dorňáková, Vendula Machalová a Nikola Garguláková vystoupily v krajském kole dějepisné soutěže ve Zlíně na nejvyšší zlatou příčku. Obhájily tak úspěchy družstev klobouckého gymnázia z minulých let. Gymnázium ve Valašských Kloboukách patří ke špičce v této soutěži již tradičně. Děvčata budou reprezentovat školu v Dějepisné soutěži studentů gymnázií ČR a SR v listopadu 2019 v Chebu.

 

V krajském kole ve Zlíně se utkalo 11 gymnázií. Studenti se prezentovali v písemných testech z oblasti politiky, kultury a sportu československých dějin z období let 1978-1992. Ze 160 možných bodů získaly studentky skvělých 134, přičemž druhé družstvo posbíralo 118 bodů.

 

„Gratulujeme k triumfu, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v mezinárodním kole. Velké poděkování náleží nejen studentkám, ale i kolegyni Mgr. Jaroslavě Machalové za přípravu,“ poděkovala stat. zástupkyně Gymnázia Valašské Klobouky Soňa Zabloudilová.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA