Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Superstar 2017 se stala Barbora Trochtová

date_range 30.Kvě, 2017 featured_play_list Aktuality

Ve čtvrtek 18. května se v malém sále domu kultury ve Vsetíně konal 3. ročník okresní pěvecké soutěže žáků základních škol – SUPERSTAR 2017. Do projektu se zapojilo dvanáct škol – vsetínské Trávníky, Luh, Ohrada, Rokytnice, Sychrov, a také Liptál, Hovězí, Nový Hrozenkov, Valašská Polanka, Horní Lideč a nově Halenkov a Masarykovo gymnázium Vsetín. 

Stejně jako vloni bylo klání rozděleno do dvou kategorií: 1.stupeň s 10 soutěžícími a 2. stupeň se 14 zpěváky. Program moderoval již tradičně Libor Čada, který soutěžícím dodával energii a odvahu. Letos o těch nejlepších zpěvácích rozhodovala porota, ve které zasedla vedoucí odboru školství a kultury Mgr. Andrea Frňková jako předsedkyně, dále publicista, herec a inspicient Městského divadla Zlín Jakub Malovaný, David Filák – bubeník a zpěvák skupiny Fleret a Martin Filák – zpěvák a kytarista.

Porota měla těžké rozhodování, protože výkony všech zpěváků byly velmi vyrovnané a opravdu báječné. A jak to nakonec vše dopadlo?

l. kategorie (1. stupeň)
1. místo – Kateřina Bartoňová (5. tř.), ZŠ Rokytnice – Cheap Thrills (Sia)
2. místo – Tereza Kašparová (5. tř.), ZŠ Luh – Highway to Hell (AC/DC)
3. místo – Veronika Dančáková (3. tř.), ZŠ Trávníky – Pink (Ilona Csáková)
Zvláštní cena – Terezie Barvová (5. tř.), ZŠ Rokytnice – Pri oltári (Kristina)

II. kategorie (2. stupeň):
1. místo – Barbora Trochtová (8. tř.), ZŠ Horní Lideč – Mom (Meghan Trainor)
2. místo – Kristýna Kašparová (7. tř.), ZŠ Luh – Rolling in the Deep (Adele)
3. místo – Nikol Hořelková (9. tř.), ZŠ Halenkov – Someone Like You (Adele)
Zvláštní cena – Natálie Bělašková (9. tř.), ZŠ Valašská Polanka – Mad World (Gary Jules)

První místo v II. kategorii získala Barbora Trochtová ze ZŠ Horní Lideč

Všichni soutěžící byli odměněni účastnickými listy, sladkostmi a ozdobnými připínacími plackami s logem soutěže. Pro umístěné byly stejně jako v předchozích ročnících přichystány hodnotné ceny – zlaté, stříbrné a bronzové trofeje, dárkové koše a vouchery k nákupu zboží v prodejně Elpos vsetín v ceně 800, 600 a 400 Kč.

O všechny soutěžící se opět vzorně staraly paní učitelky Iva Kašparová z "partnerské" školy a Sabina Ottová z místní školy. Velký dík patří také paní Lochnerové – ta se postarala o upečení 120 nádherných muffinek, které rozhodně přišly vhod. Její dcera – Štěpánka Lochnerová (loňská vítězka soutěže) pak vystoupila jako host v předělu mezi kategoriemi prvního a druhého stupně. Celé odpoledne bylo moc příjemné, atmosféra tak jako vloni bezvadná, rodiče spokojeni. Těšíme se na další – již čtvrtý ročník pěvecké soutěže.

Zuzana Pavlůsková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA