Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Sváteční víkendy v Resortu Valachy zpestří kuchařské kurzy i grilování

date_range 27.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Kuchařský kurz - knedlíky

Na nadcházející dva víkendy, prodloužené o pondělní státní svátky, připravil Resort Valachy Velké Karlovice pestrý program pro návštěvníky. Ti mohou túry a výlety na kolech spojit s návštěvou hudebních večerů a kurzů pečení, chystá se i zahájení grilovací sezóny na vyhlídkové terase hotelu Horal.

 

Grilovací sezóna na terase Horalu, která je oblíbenou zastávkou turistů i cyklistů, bude oficiálně zahájena v neděli 30. dubna a grilovat se bude i o týden později, 7. května. Kuchaři budou po oba dny nabízet telecí burger, grilovanou kančí svíčkovou s hříbkovým ragú nebo filet ze smuhy tmavé s grilovaným chřestem ve slanině. Atmosféru posezení zpříjemní cimbalistka Broňa Dočkalová.

 

Pro náročné gurmány se chystají dvě akce v zážitkové restauraci Vyhlídka a na obě jsou ještě volná místa. V pondělí 1. května sem zavítá Ladislav Špaček s Etiketou stolování, zájemci si tak mohou zábavnou formou osvěžit znalosti stolování a společenského chování přímo u degustační večeře. V pátek 5. května zavítá do Lanterny vinař Kamil Piálek a bude spolu s šéfkuchařem Pavolem Pikulákem provázet degustačním večerem spojeným s uvedením nového menu. To je snoubeno právě s víny vinařství Piálek & Jäger.

 

 

Kdo se chce přiučit něčemu novému v kuchyni, může zajít na některý z kurzů pečení a vaření. Novinkou bude Prvomájový kurz výroby pralinek v pondělí 1. května s šéfcukrářkou Resortu Valachy Pavlou Stoklasovou.

 

Víkendové večery zpříjemní hudební vystoupení v lounge baru Spa hotelu Lanterna, při nichž zahrají houslistka Alžběta Králová a saxofonisté DeeSaxx a Nikol Naňáková.

 

Další program navíc chystá Resort Valachy i pro ubytované hosty svých hotelů Lanterna a Horal. Sváteční prodloužené víkendy doplní mj. lekce jógy, aquafitness, saunové rituály, dětské animační programy nebo nordic walking vycházky k rozhledně Miloňová za západem slunce.

 

Více na www.valachy.cz/akce/

 

Akce pro veřejnost v Resortu Valachy:

 1. 4. Hudební večer: houslistka Alžběta Králová (Lanterna)
 2. 4. První letošní grilování na terase (Horal)
 3. 4. Hudební večer: saxofonista DeeSaxx (Lanterna)
 4. 4. Kurz přípravy halušek (Galik)
 5. 4. Kurz pečení valašských frgálů (Galik)
 6. 5. Etiketa stolování s Ladislavem Špačkem (Lanterna)
 7. 5. Prvomájový kurz výroby pralinek (Galik)
 8. 5. Hudební večer: saxofonistka Nikol Naňáková (Lanterna)
 9. 5. Degustační večer s vinařem Kamilem Piálkem (Lanterna)
 10. 5. Kurz přípravy borůvkových knedlíků (Galik)
 11. 5. Grilování na terase (Horal)

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA