Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Svátek hudby oslaví ve Vsetíně s Žambochy

date_range 21.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

U příležitosti dne Evropského svátku hudby, který připadá ve více než 107 zemích světa na 21. června, se od 18.00 hodin na terase Domu kultury Vsetín rozezní písničky v podání známé folkové dvojice Žamboši.

Evropský svátek hudby se koná každoročně 21. června v čase letního slunovratu a je určen nejen muzikantům profesionálům, ale také amatérům a všem, kterým hudba přináší radost. Idea oslav hudby vznikla ve Francii v roce 1982. V tento den vystupují na nejrůznějších veřejných prostranstvích hudebníci bez nároku na honorář. Cílem této nekomerční hudební slavnosti je podporovat aktivní provozování hudby mezi mladými lidmi.

Folkové duo Žamboši s hostujícím bubeníkem Jiřím Nedavaškou   foto archív redakce

Město Vsetín se k oslavám svátku hudby připojuje letos již po patnácté. Po vystoupení úspěšného folkového dua Žamboši ze Vsetína, bude od 20.00 hodin v kině Vatra následovat filmová projekce s názvem Nazareth – nekonečný rockový mejdan.

Prostřednictvím tohoto dokumentárního snímku českého režiséra Miloslava Šmídmajera budou mít návštěvníci jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí skotské rockové legendy sedmdesátých let.

Milovníci hudby a dobré muziky neváhejte a přijďte společně s námi oslavit Evropský svátek hudby. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v malém sále Domu kultury Vsetín.

Klára Obručová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA