Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Svatováclavskou pouť narušil opilý výtržník

date_range 01.Říj, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu probíhala v Horní Lidči Svatováclavská pouť. Jinak poklidný průběh této akce narušil kolem třetí hodiny odpoledne silně opilý muž, který házel na kolotoče kamení, rozbíjel poblíž atrakcí lahve od piva a pokřikoval na návštěvníky vulgární výrazy. „O výtržníkovi jsme se dozvěděli od provozovatele pouťových atrakcí, který měl strach o zdraví návštěvníků, proto policii přivolal," uvedla tisková mluvčí Lenka Javorková.

Hlídka hornolidečských policistů muže na místě zajistila a odvezla ho nejprve na policejní služebnu a poté do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži. Na služebně v Horní Lidči se podrobil dechové zkoušce, při které muž nadýchal téměř tři promile. „Muž měl podle svědků házet na kolotoče a další atrakce kameny, rozbíjet pivní lahve, lámat větve stromů v blízkosti poutě a neslušně pokřikovat na lidi," informovala mluvčí. Včasným oznámením o výtržníkovi a rychlým jednáním policie pětatřicetiletý opilec ze Zlínska naštěstí nikomu neublížil ani žádnou atrakci nepoškodil. Výtržník se dopustil přestupku proti veřejnému pořádku, za který může dostat pokutu až do 20 000 korun.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA