Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Svou profesní dráhu hasiče ukončil Miroslav Maňas

date_range 14.Zář, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Posledním srpnovým dnem ukončili ve Zlínském kraji svou profesní dráhu hasiče dva příslušníci.

 

Na stanici Valašské Klobouky se rozloučil se svými kolegy nprap. Miroslav Maňas, který k hasičům nastoupil v roce 1988. Z pozice hasiče se vypracoval na hasiče strojníka, technika chemické služby a v roce 2009 byl ustanoven na velitele družstva.

 

Dalším končícím kolegou je pprap. Miroslav Michalčík, DiS. ze stanice Zlín. K profesionálním hasičům nastoupil v lednu roku 1989 a sloužil v okrese Kroměříž na stanici v Holešově. O devět let později přestoupil na stanici ve Zlíně a svou hasičskou kariéru zde ukončil na pozici hasič – technik spojová služba.

Hasiči Miroslav Michalčík (vlevo) a Miroslav Maňas (vpravo)

Na přátelském setkání si všichni zavzpomínali na své hasičské začátky, velké události, historický vývoj hasičské techniky a dalšího vybavení včetně ochranných prostředků. Za dlouholetou obětavou práci pří záchraně zdraví, životů i majetku lidí a spolupráci a službu občanům poděkoval krajský ředitel Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar, který předal končícím kolegům několik darů a poděkování.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA