Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tabásek & Partyja pokřtí nové CD

date_range 28.Dub, 2015 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 1. května se mohou všichni příznivci folku vydat na koncert hudebního uskupení Tabásek & Partyja do kina Svět ve Valašských Kloboukách. Muzikanti pro ně připraví nejen nabitý playlist s písničkami rezonujícími lidovým folklórem i rockovým „nářezem", ale také chystají křest svého nového CD. Hudební večer začne ve 20 hodin.

Nové CD kapela pokřtí v kině Svět Valašské Klobouky     foto Tabásek & Partyja

„Tabásek & Partyja pochází ze Vsetínska, frontman Pavel „Tabásek" Kovář přímo z Jasenné, a tak se i celá jejich příznačná tvorba inspiruje krásnou tamní krajiny a točí se kolem typického krajového folklóru. Hrají folk, který ale zní bigbítově. A na tuto příjemnou notu se mohou přijít naladit i návštěvníci koncertu ve valašskoklobouckém kině," uvedl k vystoupení Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

„Vrcholem večera bude křest nového CD s názvem Můžeme plout, které kapela natočila na jaře letošního roku," poznamenal.

Muzikanti dají divákům ochutnat něco ze své vlastní žánrově pestré autorské tvorby, samozřejmě i včetně písní z nové desky, a zahrají taktéž folkrockové skladby převzaté či upravené s vlastními texty.

-tz- 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA