Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tak velkou pomoc od veřejnosti Zoo Zlín nečekala

date_range 21.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv Zoo Zlín

Ještě v polovině března byla ekonomická situace zlínské zoo velmi napjatá. Zahrada neměla žádné příjmy ze vstupného, díky příspěvku zřizovatele a vlastních rezerv prostředky na provoz stačily pouze do konce dubna. „Po zveřejnění informací o naší kritické situaci se stalo něco neuvěřitelného. Zvedla se obrovská vlna podpory z celé České republiky, finanční pomoc začala lámat všechny rekordy,“ uvedl ředitel zoo Roman Horský. Lidé zahradu podrželi výjimečným způsobem, pomáhají i po otevření areálu od 12. dubna. „Věřili jsme, že nám veřejnost pomůže, naše představy se však pohybovaly tak kolem dvou milionů korun. Že nám lidé od 1. března do 20. dubna pošlou 20 milionů korun, to jsme opravdu nečekali. Je to pro nás to nejkrásnější ocenění naší práce, jaké jsme si mohli přát. Děkujeme za všechny dary, děkujeme za současnou i budoucí návštěvu zlínské zoo. Hluboce si této přízně a podpory vážíme, společný koncert je naše velké poděkování,“ vyzdvihl pomoc veřejnosti ředitel Roman Horský.

 

Zlínská zoo společně se zlínskou rockovou skupinou Leon uspořádají ve čtvrtek 22. dubna v 18.00 hod. společný on-line koncert. Tímto koncertem poděkují všem, kteří jakýmkoliv způsobem podpořili Zoo Zlín a pomohli jí zvládnout náročné období. Koncert mohou zájemci sledovat ve čtvrtek od 18.00 hod. živě na facebooku Zoo Zlín a skupiny Leon.

Skupina Leon

Radost ze společného koncertu sdílí také skupina Leon a Petr Tureček, hlavní organizátor celé akce. „Je skvělé, že je mezi námi taková spousta lidí, kteří mají zlínskou zoo rádi a rozhodli se jí pomoc. Doufáme, že společně vytvořený koncert udělá lidem radost. Vznikl naprosto spontánně, sami uvidíte, co všechno se při živém natáčení koncertu na první dobrou může stát. Těšíme se na společné zážitky,“ přiblížili připravovaný koncert hudebníci se svým manažerem.

 

Lidé i nadále mohou zlínské zoo pomoci prostřednictvím sponzorování zvířat, v rámci projektu Mám zvíře na víkend nebo zasláním příspěvku na sbírkové konto Zoo Zlín. Podrobné informace zájemci najdou na webu zoo, odkaz Jak mohu pomoct zoo.

 

Od 12. dubna je areál zoo konečně otevřený. Návštěva zoo je možná pouze se zakoupenou zvýhodněnou on-line vstupenkou (více informací ZDE), s roční kartou Zoo Zlín Family (stačí ukázat kartu u vstupu, nemusíte rezervovat vstupenky pro návštěvu) nebo roční vstupenkou. Vstupenky na vstupní pokladně nelze zakoupit.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA